O společnosti

Společnost VM distribution s.r.o. byla založena v roce 2006 a ihned se stala významným hráčem na trhu v oblasti telekomunikačního průmyslu. U zrodu společnosti stál zkušený tým odborníků působících v tomto odvětví již od roku 1996. Od samého začátku působení na Českém trhu se společnost zaměřila na prodej a distribuci koncových přístrojů v oblasti telekomunikací jako jsou mobilní telefony, bezdrátové přístroje pro pevné linky a datové produkty.

V průběhu roku 2007 se nám podařilo navázat přímé kontakty s předními výrobci těchto produktů díky kterým nyní společnost VM distribution s.r.o. vystupuje na Českém a Slovenském trhu jako autorizovaný distributor značek Motorola, AEG, Hagenuk, BelTel. Vzhledem k neustálému dynamickému vývoji naší společnosti jsme zaznamenali zvýšený zájem o produkty označené jako Personal Navigation Device (osobní navigace) a to nejen ze strany našich zákazníků, ale i o snahy nových výrobců proniknout na náš trh. Z uvedeného důvodu jsme se rozhodli podpořit vybrané výrobce těchto přístrojů a uvést jejich produkty na Český a Slovenský trh. Jedná se zejména o distribuci produktů značek VDO Dayton, Medion a FALK.

Mezi naše zákazníky se řadí, jak jednotlivý menší prodejci, tak i velké společnosti jako jsou mobilní operátoři a hlavní distributoři mobilních telefonů a osobních navigací. Spolupracujeme však i se systémovými integrátory a to zejména na bázi začleňování námi dodávaných datových produktů do komplexních systémů pro koncové uživatele.

Díky šíři našeho portfolia jsme se staly vhodným dodavatel řady organizací a společností v České a Slovenské republice. Zákazníci zejména oceňují naši flexibilitu, schopnost přizpůsobit se jejich potřebám, dodání komplexního řešení a osobní přístup.

Na mezinárodní úrovni působí naše společnost nejen jako odběratel od výrobců, ale zároveň i jako dodavatelský partner pro společnosti působící v celé střední a východní Evropě. Díky dlouhodobě budovaným vztahům dodáváme naše produkty i významným zahraničním společnostem v Rakousku, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a v dalších zemích.

Pro více informací o námi nabízených produktech výše uvedených značek navštivte sekci „Distribuce“ případně nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.